TOUR DE GYÖNGYÖS NEVEZŐK

TOUR DE GYÖNGYÖS FŐOLDAL


OKLEVELEK LETÖLTÉSE

2021. június 5-6.

szombat 10:00 HOSSZÚ TÁV
vasárnap 11:00 RÖVID TÁV

  MINDKÉT TÁV GYÖNGYÖSRŐL INDUL!  

RAJT: Károly Róbert Diákhotel Sportcentrum






NÉV EGYESÜLET TÁV KAT. VÁROS NEVEZÉS
nincs találat!
1 Pápai Szonja 75 km Felnőtt Eger függőben
2 Hárer László 18 km Master2 Petőfibánya elfogadott
3 Somogyi Bence 75 km Felnőtt Nagydobos elfogadott
4 Majoros Attila 75 km Felnőtt Csincse elfogadott
5 Szlovencsák Panka Mátra Biker SC 18 km Felnőtt Gyöngyös elfogadott
6 Nyerges Zsolt Salgótarjáni HKE összetett Master2 Salgótarján elfogadott
7 Kovács Lajos Péceli TE – Cseuz Ördögei összetett Master3 Gyömrő elfogadott
8 Somoghy Attila Blue Scorpions – Bendzsó Team 75 km Master3 Vác elfogadott
9 Gálosi Tamás Mátra Biker SC 75 km Master2 Veresegyház elfogadott
10 Juhász Zsombor Sólyom Team SE 75 km Felnőtt Érd elfogadott
11 Erdős László FeTa Racing Team 75 km Master2 Békéscsaba függőben
12 Stuchlik Roland 75 km Felnőtt Jászárokszállás függőben
14 Gyurka Zoltán 75 km Master3 Gyöngyös elfogadott
15 Csapó Zsolt 75 km Master1 Fábiánsebestyén függőben
16 Prokaj Gábor 18 km Master2 Eger elfogadott
17 Pollman Árpád 75 km Master1 Budapest elfogadott
18 Fejér Zsolt összetett Master2 Mátészalka elfogadott
19 Molnár Patrik VUK SE 75 km Felnőtt Százhalombatta elfogadott
20 Schrödl Balázs 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
21 Lozsek Martin 75 km Felnőtt Dabas elfogadott
22 Vadon Attila 75 km Master1 Budapest elfogadott
23 Pleizer György 18 km Master1 Öskü elfogadott
24 Fiedler Dóra 18 km Master3 Tápiószecső elfogadott
25 Németh Attila 75 km Master2 Kiskunfélegyháza elfogadott
26 Horváth Péter 18 km Master2 Nyíregyháza függőben
27 Erős Szilárd 75 km Master2 Györköny függőben
28 Berta Rajmund HUNting Dogs Cycling Team 18 km Master1 Pétervására elfogadott
29 Molnár Róbert 75 km Master3 Gyöngyöspata elfogadott
30 Csabai Zsuzsanna összetett Master3 Szolnok elfogadott
31 Mák Péter összetett Master2 Szügy elfogadott
32 Terdik Ábel 75 km Master2 Debrecen elfogadott
33 Papp Dávid 75 km Master1 Gyula elfogadott
34 Bogos István dieselDr SE 75 km Master2 Pécel elfogadott
35 Schier-Juhász Tamás Team SunVelo SE 75 km Master1 Budapest elfogadott
36 Betes Attila Salgótarjáni HKE 18 km Master3 Salgótarján elfogadott
37 Futó Ferenc Krisztián összetett Master1 Törökszentmiklós függőben
38 Hajdu István Peloton Cycling Team 75 km Master2 Békéscsaba elfogadott
39 Mészáros Gergely Mátra Biker SC összetett Felnőtt Gyöngyös elfogadott
40 Kecskés Tamás összetett Master2 Pásztó elfogadott
41 Virág József 75 km Master3 Békéscsaba elfogadott
42 Nagy Richard Hírös Endurance Sport Club 75 km Master2 Kecskemét elfogadott
43 Mihá János 75 km Master1 Jászszentandrás elfogadott
44 Dobos János 18 km Felnőtt Tiszanána elfogadott
45 Filkor Géza összetett Master2 Budapest függőben
46 Várhegyi Benjámin 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
47 Szarvas Balázs 75 km Felnőtt Üröm elfogadott
48 Frics Gyula Salgótarjáni HKE összetett Master3 Salgótarján elfogadott
50 Kruppa Evelin Mátra Biker SC 18 km Felnőtt Gyöngyös elfogadott
51 Diószegi Renáta Szerpentin KE 18 km Felnőtt Tápiószecső elfogadott
52 Csepregi András Road Sopron Bank KSE 75 km Master2 Mosonmagyaróvár elfogadott
53 Zsídel Zoltán VUK SE 75 km Master2 Ercsi elfogadott
54 Paranics István összetett Master3 Szolnok elfogadott
55 Annaházi Erzsébet Erika összetett Master3 Békéscsaba elfogadott
56 Makács Gábor Szerpentin KE összetett Master2 Piliscsaba elfogadott
57 Venásch Zsolt 75 km Master2 Szarvas elfogadott
58 Pál Richárd összetett Master1 Gyöngyös elfogadott
59 Ollári Bálint 75 km Master1 Budapest halasztva (2022)
60 Nemes Balázs 75 km Master1 Budapest halasztva (2022)
62 Györök Péter 75 km Master2 Budapest elfogadott
63 Dr. Nyitray László Polythlon ETK 18 km Master4 Budapest elfogadott
64 Dr. Gergely Szabolcs Velocitta' összetett Master3 Budapest elfogadott
65 Gőz Péter Superior Racing Team 75 km Master1 Tiszanána függőben
66 Király József Mátra Biker SC 75 km Master1 Zagyvaszántó elfogadott
67 Bogdán József 75 km Master4 Jászberény elfogadott
68 Dr. Sélley Csaba 75 km Master2 Diósd elfogadott
69 Acsádi Viktória 75 km Master2 Halásztelek függőben
70 Balatoni Roland 18 km Felnőtt Budapest elfogadott
71 Farkas Krisztián X2S Team 75 km Master2 Budapest elfogadott
72 Vass Melinda összetett Master2 Budapest elfogadott
73 Nagy Gábor 75 km Master2 Budapest elfogadott
74 Antalics Arnold BringAjka KSE 75 km Master1 Ajka elfogadott
75 Krisák István BringAjka KSE 75 km Master2 Ajka elfogadott
76 Deák Róbert 75 km Master1 Mátraszentimre elfogadott
77 Tóth Máté Bringabanda SC 75 km Master1 Pásztó elfogadott
78 Dr. György Zsolt Mátra Biker SC összetett Master3 Alsótold elfogadott
79 Kladiva Andrea X2S Team 75 km Master2 Budapest elfogadott
80 Czakó Csaba 18 km Master2 Kiskunfélegyháza elfogadott
81 Tózsa Balázs 575 Team 75 km Master1 Budapest halasztva (2022)
82 Kelemen Gábor 75 km Master1 Gyöngyös függőben
83 Forgács Jonatán 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
84 Csépe György összetett Master3 Gyöngyös elfogadott
85 Fa Norbert 75 km Master2 Tata halasztva (2022)
86 Szilágyi Szabolcs MASH Racing Team összetett Master3 Gödöllő elfogadott
87 Kiss Ernő Team3K 75 km Master2 Debrecen elfogadott
88 Hurda László Zsolt 75 km Master1 Öskü halasztva (2022)
89 Dr. Balsai Tamás 75 km Master3 Budapest elfogadott
90 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs 75 km Felnőtt Tárnok elfogadott
91 Lévai Zsolt 75 km Master3 Budapest elfogadott
92 Gecse Dániel Máté Fillari Team Budaörs 75 km Master1 Budapest elfogadott
93 Szabó Ferenc DKSI 75 km Master2 Balmazújváros elfogadott
94 Nyemcsok Zoltán összetett Master3 Békéscsaba elfogadott
95 Kugler György 75 km Master3 Budapest elfogadott
96 Kovács Dávid Salgótarjáni HKE 75 km Felnőtt Bátonyterenye elfogadott
97 Dobi Dániel 75 km Master1 Keszü elfogadott
98 Désert Jérôme 75 km Master2 Budapest elfogadott
99 Pogonyi Tibor ZENGŐ Cycling Team összetett Master2 Budapest elfogadott
100 Mészáros László 18 km Master4 Gyöngyös függőben
101 Ottovay István Sun City Riders 75 km Master1 Szeged elfogadott
102 Oláh Tamás összetett Master1 Békéscsaba elfogadott
103 Kmetykó Gábor GSportZóna összetett Master3 Szeged elfogadott
104 Ferkó Viktor 75 km Master1 Gyál elfogadott
105 Magyar Péter 75 km Master2 Vecsés elfogadott
107 Tajthy Ferenc összetett Master1 Budapest elfogadott
108 Szabó Dániel 18 km Master1 Esztergom elfogadott
110 Burgermeister Balázs Cube Csömör összetett Master1 Nagymaros elfogadott
111 Eperjesy János KAKK Kiskunfélegyháza 75 km Master3 Kiskunfélegyháza függőben
112 Nagy Réka Emese Mátra Biker SC 18 km Master1 Gyöngyös elfogadott
113 Gömbicz Márton 75 km Felnőtt Gyöngyöspata függőben
114 Tassy Norbert összetett Master2 Nyírpazony elfogadott
115 Dobrovoczky István TuttoBici Bottecchia SE 75 km Master2 Érd elfogadott
116 Péter Bártfai Melinda 18 km Master2 Adács elfogadott
117 Markó Zoltán összetett Master2 Cserépváralja függőben
118 Schmauser József ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 75 km Master3 Dunasziget függőben
119 Tamás Zsolt összetett Master2 Egerszalók elfogadott
120 Tóth Márk Levente 18 km Felnőtt Tiszafüred elfogadott
121 Vlasits Marcell 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
122 Vikor László összetett Master1 Tompa elfogadott
123 Veres Szabolcs 75 km Master2 Bátonyterenye elfogadott
124 Ali Csaba VISE Vác 75 km Master3 Göd elfogadott
125 Ali-Zsille Konstantina VISE Vác 75 km Master3 Göd elfogadott
126 Fülöp Adrienn VISE Vác 75 km Master2 Vác elfogadott
127 András Nagy CK Dukla Bratislava 75 km Felnőtt Kolárovo, Slovakia függőben
128 Suhanyeczki Csaba 75 km Master2 Baja függőben
129 Szűcs Ferenc 75 km Master2 Budapest elfogadott
130 Borbély György összetett Master3 Budapest elfogadott
131 Gayer László Green Riders összetett Master3 Budapest elfogadott
133 Kőmíves Gergely BDFGV 18 km Master1 Dunakeszi elfogadott
134 Molcsan Eleonora TuttoBici Bottecchia SE 75 km Master2 Érd elfogadott
135 Rab Sándor Mátra Biker SC 75 km Master1 Szolnok elfogadott
136 Jancsó Marcell Tamás összetett U19 Salgótarján elfogadott
137 Kálmán Gábor 75 km Master1 Budapest elfogadott
138 Vaszilovka Sándor összetett Master4 Gyöngyös elfogadott
139 Kiss Norbert Mátra Biker SC összetett Master3 Eger elfogadott
140 Sashalmi Richárd Mátra Biker SC összetett Felnőtt Rózsaszentmárton elfogadott
141 Zeitler Dávid 18 km Master1 Ajka elfogadott
142 Lukács Péter 75 km Master2 Debrecen elfogadott
143 Varga József összetett Master3 Nagykanizsa elfogadott
144 Caullier Sebastien 75 km Master2 Budapest elfogadott
145 Fodor Judit Tünde összetett Master2 Martfű elfogadott
146 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport 75 km Master3 Budapest elfogadott
147 Börcsök Lajos összetett Master4 Hódmezővásárhely halasztva (2022)
148 Zsíros Róbert DKSI összetett Master1 Debrecen elfogadott
149 Mészáros Edit ViniBike KSE 75 km Master2 Nyíregyháza függőben
150 Szilágyi Laura 18 km Master1 Budapest elfogadott
151 Fejos Jessica 75 km Master1 Budapest elfogadott
152 Molnár Péter HOTE SE összetett Master1 Miskolc elfogadott
153 Nónay Fanni HOTE SE összetett Felnőtt Miskolc elfogadott
154 Nyitrai László MKB Cycling Team 75 km Master2 Szolnok elfogadott
155 Mikó Péter 75 km Master2 Gyömrő elfogadott
156 Szalay Péter Bike Zone Gödöllő összetett Master1 Bag elfogadott
157 Kiss Gábor 75 km Master2 Gyöngyös elfogadott
158 Éger Zoltán Fit-boys összetett Master3 Pécs elfogadott
159 Szabó László Team3K 75 km Master2 Kazincbarcika elfogadott
160 Tarján Zoltán 75 km Master2 Budapest elfogadott
161 Molnár György HOTE SE 75 km Master2 Miskolc függőben
162 Fekete Barnabás Team3K 75 km Master2 Kazincbarcika elfogadott
163 Szilágyi Botond összetett Master2 Budapest elfogadott
164 Sánta János Team3K 75 km Master2 Sajószentpéter elfogadott
165 Rottek Bertalan 75 km Master1 Budapest elfogadott
166 Fehér Attila 75 km Master3 Kimle elfogadott
167 Szilágyi Zsolt Bike Zone Gödöllő 75 km Master2 Gödöllő elfogadott
168 Gábor Zsolt 75 km Master2 Nagykáta elfogadott
169 Márkus László SAXUM KSC összetett Felnőtt Nagyréde elfogadott
170 Tóth Tamás Mátra Biker SC 18 km Master2 Gyöngyössolymos elfogadott
171 Hlinka Gábor Bike Zone Gödöllő 75 km Master1 Vác elfogadott
172 Vass László 18 km Master4 Budapest elfogadott
173 Boross Károly Emil DKSI összetett Master3 Hajdúszoboszló elfogadott
174 Esztergály Koppány 75 km Felnőtt Gödöllő elfogadott
175 Balassa Gergő MRCC 75 km U17 Miskolc elfogadott
176 Kopka Mihály VELO60 összetett Master3 Hatvan elfogadott
177 Dervarics Tamás 575 Team 18 km Master2 Budapest elfogadott
178 Ducza Valéria Trek SE 18 km Master3 Kápolnásnyék elfogadott
179 Gór Szabolcs 75 km Master1 Tardona elfogadott
180 Bíró Zoltán SZSZKE összetett Master2 Szálka elfogadott
181 Kopácsi Attila DKSI összetett Felnőtt Budapest elfogadott
182 Czene Gábor Tiszaújvárosi Triatlon Klub 18 km Master2 Ecséd elfogadott
183 Dankó Szabolcs Salgótarjáni AC 75 km Master2 Szolnok elfogadott
184 Emszt András MRCC összetett Master1 Budapest elfogadott
185 Szabó György S-WORKS HUN 75 km Master1 Maklár elfogadott
186 András Vince MRCC összetett Felnőtt Mályi elfogadott
187 Csík Róbert MRCC 75 km Felnőtt Fót elfogadott
189 Bicskei Dániel 75 km Master1 Monor elfogadott
190 Szabó György ZENGŐ SE 18 km Master2 Szederkény elfogadott
191 Kovács Bercel BTS SE 75 km U19 Dunaharaszti elfogadott
192 Bauer Attila Zengő SE 75 km Master4 Óbánya elfogadott
193 Molnár Balázs 18 km Master1 Tiszafüred elfogadott
194 Ronald Kuba Brigetio KSE 75 km Felnőtt Nána elfogadott
195 Dani Botond összetett Master1 Pécs elfogadott
196 Holéczy Tibor összetett Master3 Pilisborosjenő elfogadott
197 Demeter Marcell 75 km Master1 Budapest elfogadott
198 Józsa Róbert 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
199 Szarka Regő HOTE SE 75 km U17 Novaj elfogadott
200 Tari Tibor GYÖTRI 18 km Master3 Gyöngyös elfogadott
201 Börcsök Györgyi összetett Master3 Hódmezővásárhely elfogadott
202 Virág László HOTE SE 75 km Master2 Eger elfogadott
203 Albrecht Krisztián 18 km Master2 Miskolc elfogadott
204 Dr. Bakos Gergő Salgótarjáni HKE összetett Master2 Gyöngyös elfogadott
205 Zügn Károly Szerpentin KE 18 km Master3 Sopron elfogadott
206 Cinquemani Marco 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
207 Kovács Gergő Miránk DOMKK 75 km Felnőtt Debrecen elfogadott
208 Kalauz Levente 18 km U15 Gyöngyös elfogadott
209 Bere Gábor Peloton Cycling Team 75 km Master2 Szeghalom elfogadott
210 Tóthová Eva 75 km Master1 Nyíregyháza elfogadott
211 Godó János Fillari Team Budaörs összetett U19 Felsőtárkány elfogadott
212 Imre Laura Salgótarjáni HKE összetett U19 Salgótarján elfogadott
213 Koch Martin 75 km Felnőtt Bátonyterenye elfogadott
214 Nagy Tibor Nelson Bike 75 km Master3 Pápa elfogadott
215 Németh Bettina Tímea DKSI 75 km U19 Gyömrő elfogadott
216 Szaniszló Attila Magic Bike 75 km Master2 Budapest elfogadott
217 Szögi Balázs Bence TITÁN TC 75 km U19 Szeged elfogadott
218 Balogh Zsófia MRCC 75 km Felnőtt Miskolc elfogadott
219 Nagy N. László FaTe Team 75 km Master3 Pilisvörösvár elfogadott
220 Dinai István Brigetio KSE 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
221 Varga Szabolcs Plandurance 75 km Master1 Eger elfogadott
222 Keresztesi Csaba Mátra Biker SC 75 km Master2 Tóalmás elfogadott
223 Béres Máté MRCC 75 km U19 Miskolc elfogadott
224 Gera Gábor 18 km Master2 Gyöngyös elfogadott
225 Tukora B. Csaba Mátra Biker SC 75 km Master1 Jászberény elfogadott
226 Börcsök Péter 75 km Master1 Szeged elfogadott
227 Baranyai Ákos 18 km Master1 Budapest elfogadott
228 Monostori Noel BringAjka KSE 75 km U17 Ajka elfogadott
229 Babos Tibor Szerpentin KE összetett Master3 Budapest elfogadott
230 Silóczki József 75 km Master1 Tóalmás elfogadott
231 Mátyási Szabolcs RBT 18 km Master2 Budapest elfogadott
232 Ernei Gergely 18 km Master1 Budapest elfogadott
233 Csikós-Nagy Zsolt Dunaújvárosi Bringások összetett Master2 Dunaújváros elfogadott
234 Reményi Zsolt Team Lambert 75 km Master3 Szentendre elfogadott
235 Kósa Csaba Blue Scorpions összetett Master3 Acsa elfogadott
236 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team összetett U17 Budapest elfogadott
237 Herczog Tamás Team Lambert 75 km Master3 Budapest elfogadott
238 Bartha Éva 75 km Master2 Nagyhegyes függőben
239 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team összetett U17 Budapest elfogadott
240 Miranda Felipe MRCC összetett Felnőtt Mogyoród elfogadott
241 Csík Róbert MRCC 75 km Felnőtt Fót elfogadott
242 Koltai Tamás Bringa Barátok 75 km Master2 Budapest elfogadott
243 Pollner Balázs László Kőbánya Cycling Team összetett U17 Budapest elfogadott
244 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team összetett U17 Budapest elfogadott
245 Takács-Valent Márk Cube Csömör 75 km U19 Bükkszentkereszt elfogadott
246 Bungyis Panna Cube Csömör 75 km U17 Csömör elfogadott
247 Püspöki Dániel Zengő Cycling Team 75 km Felnőtt Nagykanizsa elfogadott
248 Sasvári Dániel Zengő Cycling Team 75 km Felnőtt Cegléd elfogadott
249 Szalai Gábor Zengő Cycling Team 75 km Master2 Tolna-Mözs elfogadott
250 Balogh András Zengő Cycling Team 75 km Felnőtt Székesfehérvár elfogadott
251 Horváth Tamás Zengő Cycling Team 75 km Felnőtt Szeged elfogadott
252 Szabó Bálint Solt Zengő Cycling Team 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
253 Török Ince Zengő Cycling Team 75 km Felnőtt Hódmezővásárhely elfogadott
254 Molnár Gábor 75 km Master3 Budapest elfogadott
255 Iván Attila 75 km Master3 Ecset elfogadott
256 Deréki Barna Szingo SE 75 km Master3 Székesfehérvár elfogadott
257 Pap László 18 km Master3 Budapest elfogadott
258 Harlamenkov Dmitrij 75 km Master1 Budapest elfogadott
259 Medgyes Gábor KTM Teszt Team Gödöllő 75 km Master2 Gödöllő elfogadott
260 Szarka Dávid Fehérvár Cycling Team 18 km Felnőtt Székesfehérvár elfogadott
261 Huszár László Karbona 18 km Master4 Vizslás elfogadott
262 Labancz István Merida Maraton Team - CST 75 km Master4 Szolnok elfogadott
263 Győri Richárd Szingo SE 75 km U19 Sárbogárd elfogadott
264 Arany Gábor Szingo SE 75 km Master2 Székesfehérvár elfogadott
265 Tóth Levente DKSI 75 km Master1 Nagyhegyes elfogadott
266 Molnár Tamás ASE Kerékpár 75 km Master2 Budapest elfogadott
267 Szegedi Gábor Team Heavy Pedál 18 km Master1 Szeged elfogadott
268 Szikszai Mónika 75 km Master1 Budapest elfogadott
269 Szőke Gábor SAXUM KSC 75 km Master2 Ecséd elfogadott
270 Böszörményi Bence 75 km Felnőtt Budapest elfogadott
271 Pusztai Máté Egyszusz VSE 75 km Felnőtt Pécs elfogadott
272 Záray László Merida Maraton Team - CST összetett Master1 Gyöngyös elfogadott
273 Dolonai György Meditech SC 75 km Master3 Isaszeg függőben
274 Albrecht Viktor Márk 75 km Master2 Székesfehérvár elfogadott
275 Giricz Balázs Új Bárka - Körös-toroki Oxigénfalók 18 km U17 Csongrád elfogadott
276 Giricz Gábriel Új Bárka - Körös-toroki Oxigénfalók 18 km U15 Csongrád elfogadott
277 Giricz Abigél Új Bárka - Körös-toroki Oxigénfalók 18 km U15 Csongrád elfogadott
278 Ábel Melinda Acélvakond Cycling Team 75 km Master2 Budapest elfogadott
279 Vereb Lajos KPSE összetett Master2 Szolnok elfogadott
280 Berkes Gábor Seven Hills MTB SC 75 km Master1 Kaposvár elfogadott
281 Kiss István Mátra Biker SC 75 km Master3 Recsk elfogadott
282 Nabha Ilias 75 km Master2 Budapest elfogadott
283 Nagy Sándor 75 km Master2 Székesfehérvár elfogadott
284 Fritz János Paksi Triatlon Klub 75 km Master2 Paks elfogadott
285 Styllianos Simiakis Paksi Triatlon Klub 75 km Master3 Paks elfogadott
286 Matus Petrik 75 km Master2 Bratislava, Slovakia elfogadott
287 Hegymegi István Tamási KE 75 km Master3 Gyál elfogadott
288 Hankó Zoltán Új Bárka - Körös-toroki Oxigénfalók 18 km Master2 Csongrád elfogadott
289 Eged György Mátra Biker SC 18 km Master2 Gyöngyös elfogadott
290 Kovács Zsuzsanna 18 km Master1 Visonta függőben
291 Tóth Gábor Sülysáp 75 km Master2 Sülysáp elfogadott
292 Urbán Anita Sülysáp 75 km Master2 Sülysáp elfogadott
293 Csuhai Sándor SAXUM KSC 75 km Master3 Vác elfogadott
294 Kele János Cseuz Ördögei Pécel 75 km Master3 Szentmártonkáta függőben
295 Knézics Attila K3SE Kaposvár 18 km Master3 Kaposvár elfogadott
296 Gregor Péter Mátra Biker SC 18 km Master2 Gyöngyös elfogadott
297 Urbán Jakab Kőbányai Torna Club SE 75 km Felnőtt Inárcs elfogadott
298 Szabó Viktor Buruczki Training System SE összetett Master1 Budapest elfogadott
299 Horváth Mihály 18 km U15 Gödöllő elfogadott
300 Pázmándi Balázs Innomax Team összetett Master2 Mezőkövesd elfogadott
301 Péter Balázs K3SE 18 km Master1 Kaposvár elfogadott
302 Szalánczy Csaba EPRONEX - Gesu Bikewear Cycling Team 75 km Master2 Budapest elfogadott
303 Péter Lichtenberger Ábris K3SE Kaposvár 18 km U15 Kaposvár elfogadott
304 Vaskó József 75 km Master3 Biatorbágy elfogadott
305 Pankotai Ferenc 75 km Master3 Vásárosnamény elfogadott
306 Papp Zoltán SHKE-KARBONA 18 km Master4 Salgótarján elfogadott
307 Jay Thomas Grant Potts University of Toronto Road Racing 75 km Felnőtt Toronto, Canada elfogadott
308 Kaló László összetett Master3 Mezőkövesd elfogadott
309 Moldvay Zoltán 75 km Master3 Budapest elfogadott
310 Gál Péter Cseuz Ördögei 75 km Master2 Budapest elfogadott
311 Keresztesi András 75 km Master1 Tóalmás elfogadott
312 Márta Eszter 18 km Master2 Gyöngyös elfogadott
313 Rein-Keresztes Zente Telki Bike Team 18 km U15 Páty elfogadott
314 Vaskó Levente Korda Racing Kft 18 km Felnőtt Biatorbágy elfogadott
315 Eged Zalán Mátra Biker SC 18 km U15 Gyöngyös elfogadott
316 Telek Bence 18 km Master1 Eger elfogadott
317 Tamásné Kiss Ágnes 18 km Master1 Egerszalók elfogadott
318 Velkei Tamás 18 km Felnőtt Nagykáta elfogadott
319 Varga Márton 18 km Felnőtt Budapest elfogadott


RÉSZTVEVŐ EGYESÜLETEK

575 Team, Acélvakond Cycling Team, ASE Kerékpár, BDFGV, Bike Zone Gödöllő, Blue Scorpions – Bendzsó Team, Brigetio KSE, Bringabanda SC, Bringa Barátok, BringAjka KSE, Buruczki Training System - BTS SE, CK Dukla Bratislava, Cube Csömör, dieselDr SE, Dunaújvárosi Bringások, Egyszusz VSE, EPRONEX - Gesu Bikewear Cycling Team, FaTe Team, FeTa Racing Team, Fehérvár Cycling Team, Fillari Team Budaörs, Fit-boys, Green Riders, GSportZóna, Gyöngyösi Triatlon Klub - GYÖTRI, Hírös Endurance Sport Club, HOTE SE, HUNting Dogs Cycling Team, Innomax Team, KAKK Kiskunfélegyháza, Kaposvári Kerékpáros Klub Sportegyesület - K3 SE, Karbona, KME - Kerékpáros Miskolc Egyesület, KONTENT-DKSI Cycling Team, Korda Racing Kft, Kőbánya Cycling Team, Kőbányai Torna Club SE, Körös-toroki Oxigénfalók Kerékpáros Klub - KTOF, KPSE, KTM Teszt Team Gödöllő, Magic Bike, MASH Racing Team, Mátra Biker Sport Club, Meditech Sport Club, Merida Maraton Team - CST, Miránk - Debreceni Országúti és MTB Kerékpáros Klub, MKB Cycling Team, MRCC Miskolc, Nelson Bike Veszprém, Paksi Triatlon Klub, Peloton Cycling Team, Piramis SE, Plandurance, Polythlon ETK, Péceli TE – Cseuz Ördögei, RBT, ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE, Road Sopron Bank KSE, Salgótarjáni Atlétikai Club, Salgótarjáni Hegyikerékpáros Egyesület, SAXUM KSC, Seven Hills MTB SC, SHKE-KARBONA, Sun City Riders, Superior Racing Team, Szerpentin KE, Sólyom Team SE, Szingo Szabadidős Sportegyesület, SZSZKE, S-WORKS HUN, Tamási BringaSport, Team3K, Team Heavy Pedál Szeged, Team Lambert, Team SunVelo SE, Telki Bike Team, Tiszaújvárosi Triatlon Klub, TITÁN TC, Trek Szabadidő és Sport Egyesület, TuttoBici Bottecchia SE, Velocitta', VELO60 KE, ViniBike KSE, VISE Vác, VUK SE, X2S Team, ZENGŐ Cycling Team




GYÖNGYÖS időjárás

KÉKESTETŐ időjárás




Tour de Gyöngyös

2021 Hungary © Tour de Gyöngyös

Ne félj a medvétől!

Tekerj velünk Kékestetőre!